Dlaczego my?

Oferujemy wysokiej jakości usługi, tworząc partnerskie relacje, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Każdy projekt jest dla nas swoistym wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Dysponujemy magazynem o powierzchni 1500 mkw o pojemności 2000 miejsc paletowych w bardzo dogodnej lokalizacji, dysponujemy także zespołem fachowej kadry zarządzającej oraz profesjonalnym personelem. W naszych działaniach kładziemy bardzo duży nacisk na nowoczesne i stojące na wysokim poziomie technologicznym rozwiązania, zapewniające jednocześnie racjonalny koszt realizacji zlecenia i wysoką jakość usługi. Bazując na doświadczeniu jesteśmy w stanie doprowadzić do obniżenia kosztów działalności nawet o 20 % .

Dbamy o naszych Klientów, podejmujemy decyzje z myślą o satysfakcji Klienta, przy czym nie ograniczamy się do satysfakcji opartej jedynie na finansach. Jesteśmy partnerem uczciwym w biznesie, jesteśmy firmą, której można zaufać.


magazynmagazynmagazyn

©2010 Lear Sp. z o. o. All Rights Reserved.   •   Design by Marta Uchman   •  
magazynowanie, dystrybucja, przechowywanie towarów, usługi logistyczne, usługi magazynowania, przepakowywanie, konfekcjonowanie, logistyka, spedycja, składowanie