Dystrybucja

Usługi transportu i dystrybucji przesyłek paletowych oraz paczkowych realizowane są bezpośrednio z naszego magazynu we Wrocławiu do wskazanego odbiorcy w kraju.

Dbamy aby wskazane przez klienta towary zostały dostarczone we właściwej ilości, we właściwym czasie i na właściwe miejsce. Zwracamy szczególną uwagę na specyfikę przewożonych wyrobów, dlatego nasze środki transportu są odpowiednio zabezpieczone ,natomiast załadunek towaru jest nadzorowany i monitorowany. Za pośrednictwem firm partnerskich dostarczamy przesyłki do sieci sklepów, hurtowni, magazynów i bezpośrednio na produkcję. Dostawy są realizowane w ciągu 24 godzin od przyjęcia zlecenia.

Podejmujemy wszelkie działania konieczne dla zapewnienia sprawnej, terminowej i efektywnej ekonomicznie dostawy. Niezależnie od ilości i rodzaju dostarczanego towaru i niezależnie od faktu, czy odbiorcą jest instytucja czy osoba fizyczna ( np. klient sklepu internetowego ) usługa zawsze będzie zrealizowana na najwyższym poziomie.


magazynmagazynmagazyn

©2010 Lear Sp. z o. o. All Rights Reserved.   •   Design by Marta Uchman   •  
magazynowanie, dystrybucja, przechowywanie towarów, usługi logistyczne, usługi magazynowania, przepakowywanie, konfekcjonowanie, logistyka, spedycja, składowanie