Dlaczego my?

Dlaczego my?

LEAR Sp. z o.o. to najwyższa jakość usług magazynowych i logistycznych dla biznesu – zarówno tego prężnie działającego, jak i dopiero startującego.

Postawienie na doświadczoną firmę, to gwarancja realizacji usług na najwyższym poziomie.

Cenimy szybki przepływ informacji między nami a klientami, dlatego w codziennej pracy stawiamy na dobry kontakt i przejrzystość informacji.

Dzięki temu usprawniamy wszelkie procesy logistyczne, skracamy czasu obsługi i likwidujemy możliwość popełnienia błędów.

 

Oferujemy więcej

 

Chociaż w tego typy usługach ważne są procedury według , których postępujemy, staramy się traktować swoich klientów indywidualnie. To nas wyróżnia.

Zapewniamy kompleksowa obsługę, oferując wszystkie rozwiązania logistyczne pod jednym dachem, dzieki czemu oszczedzasz czas i pieniądze. Każdy nasz klient jest prowadzony indywidualnie przez naszego specjalnie dedykowanego opiekuna.

Jesteśmy polską firmą, dzięki czemu doskonale znamy realia rynku polskiego i szybko na nie reagujemy.

Jesteśmy samodzielną firmą, dzięki czemu cechuje nas elastyczność w podejmowaniu decyzji o rozwoju serwisu i doborze najlepszych partnerów biznesowych z korzyścią dla jakości świadczonych usług.

Oferujemy rozwiązania nie produkty, dostosowując je uprzednio do potrzeb Twojej firmy i Twoich towarów czerpiąc z doświadczenia zdobytego podczas współpracy z wielu branż.

 

Lear Logistyka to słuszny wybór z kilku powodów.

  1. Usługi, które świadczymy, mogą być realizowane pojedynczo lub kompleksowo składać się na cały proces obsługi towarów.
  2. Nasz oddział znajduje się w dogodnym położeniu względem infrastruktury transportowej i miejsc dostaw do klientów. Taka lokalizacja umożliwia optymalizację łańcucha dostaw oraz kosztów transportu.
  3. Wykwalifikowana załoga jest w stanie zawsze doradzić, jak zoptymalizować proces outsourcingu i jak wyjść na tym najkorzystniej czasowo i finansowo.
  4. Tworzymy długoterminowe relacje z klientami, każdorazowo dostosowując się do oczekiwań i zmian.
  5. Angażujemy się i wykazujemy inicjatywę, zawsze, kiedy klient chce oprzeć się na naszym doświadczeniu.

 

Nasze elastyczne podejście do klientów sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować ofertę do potrzeb każdego kontrahenta, podwyższając tym samym ich satysfakcję ze współpracy. Wieloletnia obecność na rynku nauczyła nas efektywności nawet w okresach, kiedy potrzeby są wzmożone, w tym między innymi przed różnymi świętami i okolicznościami. Nie boimy się nieszablonowych rozwiązań.

 

Dlaczego warto skorzystać z kompleksowych usług?

Rozproszony proces dystrybucji daje pole do popełnienia błędów. Skupiając wszystkie poszczególne etapy w jednym miejscu, ograniczmy do minimum możliwość pomyłki. Działamy sprawnie i szybko – wszystkie towary znajdują się w naszym magazynie, jesteśmy przygotowani do zapakowania ich w każdej chwili i mamy flotę, która pozwala dostarczyć je do odbiorcy. Na każdym etapie kontrolujemy, czy poprzedzający go został wykonany należycie.

 

Jak zoptymalizować koszty dzięki Lear Logistyka?

W związku z tym, że przejmujemy na siebie magazynowanie lub/i dostawę towarów, Twoja firma nie ponosi indywidualnych kosztów obsługi pojedynczych przesyłek. Planujemy trasę i sposób przewozu paczek drobnicowych tak, by były optymalne. Dzięki temu trafiają one do odbiorców szybko. Tak samo transport całopojazdowy – opierając się na doświadczeniu naszych pracowników, jesteśmy w stanie w sprawny sposób przeprowadzić załadunek i dostarczenie prosto do odbiorcy.

Przerzucając na nas cały proces logistyczny, zyskujesz czas, który możesz poświęcić na rozwój swojej firmy. Jesteśmy w stanie wypracować model współpracy, który będzie dla Ciebie najkorzystniejszy, w zależności od tego, w którym miejscu znajduje się Twój biznes. Jesteśmy przygotowani na współpracę z mniejszymi podmiotami o niewielkich potrzebach, jak i dużymi firmami, oczekującymi zaawansowanych procesów dystrybucyjnych.