Oferta

Magazyn do wynajęcia

Wynajem magazynu to doskonałe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który potrzebuje dodatkowej przestrzeni do przechowywania różnego rodzaju produktów. W Lear jesteśmy specjalistami od magazynowania – możemy zaoferować m.in. składowanie towarów w krótkim lub długim terminie, przy wykorzystaniu regałów półkowych i paletowych (EURO) w systemie wysokiego składowania albo na poziomach zero. Udostępniany do wynajęcia magazyn mieści się we Wrocławiu, w nowoczesnej inwestycji Panattoni Park, niedaleko dzielnicy Psie Pole, autostrady A4 oraz AOW. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Powierzchnia magazynowa na wynajem

Powierzchnia magazynowa, którą dysponujemy i przeznaczamy na wynajem, ma 1500 metrów kwadratowych, a także 2000 dodatkowych miejsc paletowych. Gwarantujemy bezpieczeństwo przechowywanych w naszym magazynie towarów, gdyż jest on wyposażony w systemy monitorujące oraz alarmowe, jakie są stale nadzorowane przez ochroniarzy pracujących przez całą dobę. Ponadto prowadzimy pełną dokumentację i ewidencję za pomocą nowoczesnej techniki informatycznej, dzięki czemu możemy w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się konkretny towar.

Wynajem magazynów

Decydując się na wynajem magazynów lub powierzchni magazynowej, warto nawiązać współpracę z doświadczoną firmą – taką jak Lear. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2009 roku, od tego czasu nieustannie dokładając starań, by świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. Posiadamy wszelkie polisy ubezpieczeniowe, w tym OC przewoźnika oraz spedytora, jakie są niezbędne do spełnienia wyśrubowanych norm bezpieczeństwa, a także realizacji powierzonych nam zleceń zgodnie z zawodową etyką. Ponadto magazyn, którym dysponujemy, poddawany jest regularnym kontrolom i sprawdzany pod kątem oczekiwań Klientów.

Magazyn do wynajęcia – Wrocław, Psie Pole

W naszej firmie oferujemy do wynajęcia magazyn wysokiego składu klasy A. Oznacza to, że ta powierzchnia magazynowa charakteryzuje się najlepszymi możliwymi parametrami – na przykład korzystną lokalizacją (w tym przypadku jest to Wrocław, okolice dzielnicy Psie Pole) czy najwyższą jakością zastosowanych rozwiązań technologicznych. W ramach wynajmu magazynów zapewniamy również usługi takie jak kontrolowanie ilościowe i jakościowe przyjętych towarów, a także ich zabezpieczanie, oznaczanie oraz przygotowywanie do wysyłki. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci nawiązania dłuższej albo krótszej współpracy!