Oferta

Outsourcing magazynowy

Masz własną firmę i nie posiadasz magazynów odpowiedniej wielkości? Nie masz, gdzie przechowywać nadwyżek towarów? Skorzystaj z naszej pomocy i usługi, jaką jest outsourcing magazynowania. Polega on na świadczeniu przez zewnętrznych operatorów logistycznych — w tym wypadku przez naszą firmę — usługi najmu hal magazynowych z całą obsługą. To wygodne rozwiązanie także dla tych przedsiębiorstw, które nie mają odpowiednich środków finansowych, jakie mogłyby przeznaczyć na rozwój takiego zaplecza.

Dla kogo przeznaczony jest outsourcing usług magazynowych?

Z outsourcingu magazynowania może korzystać każdy przedsiębiorca z dowolnej branży. W ramach usługi udostępniamy zarówno same magazyny, jak i ludzi, sprzęt oraz systemy IT pozwalające na sprawne zarządzanie przechowywanymi produktami. Dzięki temu oferujemy kompleksową obsługę każdego zlecenia — niezależnie od jego rodzaju i wielkości. Outsourcing magazynów to doskonały pomysł zwłaszcza dla osób zajmujących się sprzedaż internetową.

Kompleksowy i nowoczesny outsourcing magazynowania

Wybierając outsourcing usług magazynowych, nie musisz inwestować w długoterminową umowę najmu powierzchni, zakup sprzętu, zatrudnienie specjalistów czy dostęp do drogich aplikacji. Wszystko o znajdziesz właśnie u nas! Magazyny z obsługą logistyczną na wysokim poziomie są tym, co sprawi, że oszczędzisz czas i fundusze, które możesz przeznaczyć na to, co naprawdę ważne. Zgłoś się już dziś, aby poznać szczegóły!