Oferta

Outsourcing logistyczny

W bardzo wielu przedsiębiorstwach logistyka stanowi fundamentalny obszar codziennej pracy. Niezależnie od tego, czy chodzi o sklep internetowy sprzedający produkty klientom końcowym, hurtownię dystrybuującą towar do punktów sprzedaży detalicznej, czy producentów żywności dla gastronomii, procesy logistyczne nierzadko zajmują kluczową pozycję w biznesie, a tym samym wymagają znacznych nakładów — pracy oraz finansowych. Rozwiązaniem znacząco ułatwiającym zarządzanie logistyką jest postawienie na outsourcing, taki jak usługi świadczone w naszej firmie. Oferujemy szeroko rozumiane wsparcie logistyczne dla przedsiębiorstw z różnorodnych branż.

Outsourcing usług logistycznych w firmie Lear Logistyka

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie logistyki, dlatego oferujemy outsourcing usług logistycznych dla Klientów na terenie całego kraju, niezależnie od reprezentowanej branży. Kompleksowa obsługa naszej firmy pozwala przedsiębiorcom na zaoszczędzenie czasu i kosztów, jakich wymagałoby samodzielne prowadzenie i zarządzanie działem logistyki w biznesie, a przy tym — dzięki naszym kwalifikacjom — zadbanie o nienaganne funkcjonowanie łańcucha dostaw oraz procesów magazynowych. Jesteśmy w stanie zajmować się ładunkami wszelkiego typu, od drobnicy po pakunki paletowe.

Profesjonalny outsourcing usług transportowych dla e-sklepów i nie tylko

Usługi logistyczne świadczone w ramach outsourcingu w firmie Lear Logistyka obejmują między innymi:

  • przechowywanie towarów w magazynie wysokiego składu,
  • kompletowanie zamówień internetowych,
  • przeładunek kompletacyjny,
  • zlecanie wysyłki przesyłek,
  • foliowanie i etykietowanie opakowań.

Oprócz tego udostępniamy również Klientom systemy do monitorowania stanów magazynowych, a także obsługujemy zwroty i reklamacje. W ten sposób kompleksowo zajmujemy się całym łańcuchem dostaw w ścisłej współpracy z przedsiębiorcami, zawsze na pierwszym miejscu stawiając ich wymagania. Zapraszamy do kontaktu!