Oferta

Magazynowanie

Koncentrujemy się na świadczeniu usług magazynowych.


Realizujemy następujące obszary :
 

  • przyjęcie towarów , krótko i długoterminowanie składowanie towarów przy wykorzystaniu regałów półkowych i paletowych (EURO) w systemie wysokiego składowania oraz na poziomach zero

  • kontrola ilościowa i jakościowa towaru a także weryfikacja dalszej użyteczności towarów

  • odpowiednie oznaczenie i zabezpieczenie wysyłki

  • prowadzimy pełną dokumentację i ewidencję w systemie informatycznym – w każdej chwili możemy odtworzyć historię przepływu dowolnego towaru. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo. Nasz magazyn objęty jest systemem monitorującym oraz systemem alarmowym nadzorowanym przez całodobową służbę ochrony.

 

Powierzchnia magazynowa, którą dysponujemy to 1500 mkw. Dodatkowo 2000 miejsc paletowych.

 

Magazyn mieści się w inwestycji Panattoni Park we Wrocławiu, w pobliżu autostrady A4 i AOW.

Lokalizacja ta jest szczególnie doceniana przez naszych klientów.

 

W ramach magazynowania oferujmy usługi takie jak:

  • krótko- i długoterminowe składowanie towarów na regałach półkowych lub europaletach, przy wykorzystaniu systemu wysokiego składowania lub/i na poziomach zero
  • kontrolowanie ilościowe i jakościowe przyjętych towarów
  • kontrolowanie stanu i użyteczności przyjętych towarów
  • zabezpieczanie, oznaczanie i przygotowanie do wysyłki towarów

 

 

Cały proces magazynowania odzwierciedlany jest w nowoczesnym systemie informatycznym. Dzięki temu możemy w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się konkretny towar. Co więcej, magazyn jest regularnie kontrolowany i sprawdzany pod względem spełniania oczekiwań klientów. Chcąc dać gwarancję realizowania usług zgodnie z etyką zawodową i wyśrubowanymi normami, posiadamy niezbędne polisy ubezpieczeniowe, w tym OC przewoźnika i spedytora. Zapewniamy także ochronę 24 h/7 naszych magazynów.

 

W skrócie: nasze magazyny stoją przed Tobą otworem!

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.