Oferta

Dystrybucja

Usługi transportu i dystrybucji przesyłek paletowych oraz paczkowych realizowane są bezpośrednio z naszego magazynu we Wrocławiu do wskazanego odbiorcy w kraju i za granicą.

Dbamy aby wskazane przez klienta towary zostały dostarczone we właściwej ilości, we właściwym czasie i we właściwe miejsce. Zwracamy szczególną uwagę na specyfikę przewożonych wyrobów, dlatego nasze środki transportu są odpowiednio zabezpieczone. Załadunek towaru jest nadzorowany i monitorowany. Za pośrednictwem firm partnerskich dostarczamy przesyłki do sieci sklepów, hurtowni, magazynów i bezpośrednio na produkcję. Dostawy są realizowane w ciągu 24 godzin od przyjęcia zlecenia.

Podejmujemy wszelkie działania konieczne dla zapewnienia sprawnej, terminowej i efektywnej ekonomicznie dostawy. Niezależnie od ilości i rodzaju dostarczanego towaru i niezależnie od faktu, czy odbiorcą jest instytucja czy osoba fizyczna ( np. klient sklepu internetowego ) usługa zawsze będzie zrealizowana na najwyższym poziomie.

Wszelkie procesy dystrybucyjne realizujemy dokładnie i rzetelnie. Wysyłki dostarczamy we wskazaną lokalizację – może to być inny magazyn, hurtownia, fabryka czy obiekty handlowe oraz osoby prywatne.

Zajmujemy się także dystrybucją w imieniu e-sklepów, dla których realizujemy kompleksowe działania transportu zamówień i odbioru ewentualnych zwrotów.

 

Najważniejsze dla nas są:

  • dostarczenie odpowiedniej ilości towarów we wskazanie miejsce
  • należyte zabezpieczenie przewożonego ładunku
  • bieżący monitoring realizacji zlecenia
  • pilnowanie terminowości i jakości

 

Optymalizacja dystrybucji towarów ma na celu zapewnienie dostarczenia przesyłki w ustalonym czasie, przy zachowaniu jak najniższych nakładów finansowych. Wieloletnie doświadczenie, które mamy, pozwala na ciągłe ulepszanie tego procesu. Dystrybucja prowadzona z naszego magazynu to pewność, że odpowiednia ilość towarów zostanie w należyty sposób dostarczona do odbiorcy – zarówno kiedy mowa o przesyłkach drobnicowych, jak i o przewozie całopojazdowym.