O nas

O nas

Firma Lear Sp. z o.o. została założona w 2009 r jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi związane z outsourcingiem logistyki i magazynowania.

W Lear wiemy, że outsourcing jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu firm ze względu na ewidentne oszczędności i zwiększenie jakości usług.

Potrafimy rozwiązywać dzisiejsze problemy naszych klientów patrząc w przyszłość. Analizujemy dane statystyczne, wnioski przedstawiamy naszym parterom, aby wspólnie optymalnie dopasować usługę do indywidualnych potrzeb.

Główną ideą działania firmy jest zapewnienie kompleksowej, zindywidualizowanej obsługi Klienta, dlatego jako nieliczni wprowadziliśmy szereg usług dodatkowych.

Realizujemy zlecenia do sieci handlowych, supermarketów, punktów gastronomicznych, dystrybutorów, hurtowni jak i klientów indywidualnych.

 

Świadczymy outsourcing usług magazynowych, logistycznych i spedycyjnych dla firm, klientów indywidualnych oraz e-sklepów.

Bezpiecznie przechowujemy, pomagamy pakować i dostarczamy wszelkiego rodzaju przesyłki drobnicowe, paletowe i nietypowe.

Wielu klientów z powodzeniem powierzyło nam obsługę całego procesu zamówień w ich sklepach – odbieramy zamówienie, kompletujemy, pakujemy i transportujemy do odbiorcy.

 

Jesteśmy w stanie zaproponować niestandardowe rozwiązania, dopasowane do konkretnego biznesu.

 

Postawienie na doświadczoną firmę, to gwarancja realizacji usług na najwyższym poziomie.

 

Korzystając z naszych usług, stawiasz na profesjonalistów!